Torunu tarafından dövülen anneanne komaya girip yaşamını yitirdi

Konya'da dün torunu Talha Çorum (31) tarafından şiddet gördükten sonra komaya giren Sahure Dudu Bahçeci (80), bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

3 ay önce Almanya'dan anneannesinin yanına gelen ve şizofreni tanısı konulduğu öne sürülen Talha Çorum, adliyeye sevk edildi.

Olay, dün saat 13.00 sıralarında Selçuklu ilçesi Mehmet Akif Mahallesi Ülkü Sokak'taki 5 katlı bir apartmanın 1'inci katında meydana geldi. 'nin dairesinden kavga sesleri gelince komşuları polisi aradı. Polisler, girdikleri evde Sahure Dudu Bahçeci ile kızı Hasibe Erdemir'i kanlar içinde buldu. Anne ve kızı, çağrılan ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, yaptığı araştırmada Talha Çorum'un henüz belirlenemeyen nedenle tartıştığı anneannesi Sahure Dudu Bahçeci'yi başını defalarca yere ve duvarlara vurarak, teyzesi Hasibe Erdemir'i de yumrukladığını belirledi. Bahçeci, kaldırıldığı hastanede doktorların müdahalesine rağmen bu sabah hayatını kaybetti.

Şüpheli Talha Çorum'un 3 ay önce Almanya'dan gelerek anneannesi Sahure Dudu Bahçeci'nin yanına yerleştiği, Almanya'da bir süre psikiyatri tedavisi gördüğü, şizofreni tanısı konulduğu öne sürüldü. Emniyette sorulara yanıt vermeyen Talha Çorum, adliyeye sevk edildi.

 

Torunu tarafından dövülen anneanne komaya girip yaşamını yitirdi