Müge Anlı’daki ‘istismar’ olayında skandal gelişmeler! Avustralya’da 11 çocuğu varmış

Muğla'nın Ortaca ilçesinde, birlikte yaşadığı kadının kaybolan kızlarının bulunması için Müge Anlı'nın programına çıkan ve 2'si engelli 3 kıza, cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklanan Selahattin Yalnız hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'nın programına çıkan ve 2'si engelli 3 kıza, cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklanan hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Daha önce Avustralya'ya gittiği, çok sayıda çocuğu olduğu öğrenilen Selahattin'in kendi çocuklarına da istismarda bulunduğu iddia edildi. İşte ortaya çıkan her ayrıntısıyla mide bulandıran olayın detayları…

Müge Anlı Selahattin ile ilgili yeni gelişmeleri anlattığı programında “Bir bakıyorsun ‘bana uyku ilacı içirdiler de, işte onu çektiler de bunu çektiler' falan filan. Ben size şöyle söyleyeyim arkadaşlar. Ben o görüntüleri baştan sona izlemedim. İzlemeye de gerek yok. En baştan şunu söyleyebilirim; evin içinde üç tane genç kız varken bir adam ayağında donuyla dolaşamaz. Çok açık ve net söyleyeceğim evin içinde. Babası da olsa yapamaz, bak öz babası da olsa benim aldığım terbiyeye göre. 2 yaşına kadar evin içinde çocuk anlamaz. Ama 2 yaşından sonra kız erkek evde bir çocuk varsa bir erkeğin de üstünü başının giyeceği bellidir. İstiyorsa öz kızın olsun, istiyorsa öz oğlun olsun yani her şeyin de bir terbiyesi vardır. Yani o terbiye sınırları içinde hareket edersin. Daha yani beni uyuttular çektiler, daha bana şöyle yaptılar, böyle yaptılar… Sen evin içinde zaten niye öyle dolaşıyorsun. Oradan zaten dakika bir gol bir, yani başka bir şey görmeye izlemeye konuşmaya falan hiç gerek yok. Orada tepem attı” dedi.

Müge Anlı sözlerine şu şekilde devam etti:

Ama şöyle oldu önce anlatayım neler oldu neler bitti. Biz biliyorsunuz en son onları tutuklanırken bırakmıştık. Efendim biliyorsunuz tutuklandılar, emniyete götürüldüler. Emniyetten sonra sayın savcımız ifadesini almak üzere çağırdı. Cinsel suçlamasıyla gözaltına alınmıştı biliyorsunuz. 5 saat sürdü annenin sevgilisinin bu Selahattin'in cinsel istismar suçlaması ve suça iştirak suçlamasıyla 5 saat sürdü Savcı karşısındaki ifadeleri. Savcı da Selahattin'e cinsel istismar, anneye de suça iştirak suçlamasıyla mahkemeye sevk etti. Fitnat Ertekin serbest bırakıldı. O da biraz tartışmalara yol açtı. Az sonra da anne stüdyomuzda olacak. Selahattin'in yanında Muğla'da olan Bahar'ın ablası Gizem daha ilk dakikalarda savcımız talimatıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Muğla İl müdürlüğünce koruma altına alındı. Biliyorsunuz o zaten olan bitenden çok haberdar değil, o başka bir alemde. Selahattin tabii ki tutuklandı, cezaevine gönderildi. Sabaha karşı saat 2.20'de bitti mahkeme. Sapkın Selahattin yaptıklarını inkar etmiş gene mahkemede ve savcıda ama Fitnat ‘Evet kızların yaşadıklarını ben bizzat gördüm ama sesimi çıkaramazdım' diyor. Ama savcıya da ‘Selahattin önce benim kocamdı sonra kızımın kocası oldu' açıklamasını savcının yanında da açıklamış. ‘Ben bir şey yapamıyordum' diyor” ifadelerini kullandı.

“BİZİM SAYDIĞIMIZ 11 TANE”

Ardından Anlı, “Bu arada Selahattin'le ilgili size bambaşka bir şey anlatacağım. Bu adam, meğerse Avustralya'ya gitmiş bu. Bir sürü de çocuğu var bu adamın. Bizim saydığımız 11 tane. 3 tane mi 4 tane mi ne karısından. Gayrimeşru çocuğu var, onu vermişler yurda. Dün Avustralya'dan bizi aradılar. Adama bak bir de kalkmış Avustralya'ya da gitmiş. Bunlar Avustralya'ya gitmiş, bir de oraları da karıştırmış, oralardan sınır dışı edilmiş falan. Sonra yani bizi de ne kadar kötü temsil ediyor işte bu insanlar ya. Senin ne işin var Avustralya'da? Şimdi söyleyeyim Selahattin'in Avustralya'da 2 erkek, 8 kızı, ayrıca 1 tane de Yunan asıllı çocuğu olduğu biliniyor” dedi.

Rahmi Özkan ise bunun üzerine “Hiç gittiği yerlerde boş durmamış” ifadelerini kullandı.

AKIL HASTANESİNDE YATMIŞ

Olayda şoke eden yeni detaylar da ortaya çıktı. Selahattin'in dayısı yanına bağlandı. Müge Anlı, “Ben şimdi kendisiyle konuşacağım ama söylediklerini şöyle kısaca söyleyeyim: Selahattin ilk eşiyle 6 ay evli kalmış. İlk eşini darbetmiş, kalçasından bıçaklamış. Çocukları yoktu, bu yaşananlardan sonra boşandılar diyor. Sonra Selahattin Avustralya'da akıl hastanesine yatırdılar, orada 1 hafta – 10 kadar yattı. İkinci olarak Kıbrıslı biriyle evlenmiş, onunla da 15-20 sene evli kalmış. 3 ya da 4 kızları oldu diyor. Sonra kadın boşanmak istemiş, boşanmış. Bunu anlamadık diyor ama boşanırken çocukların velayeti Selahattin'e verildi. Ne yaptı ne ettiyse çocukların velayetini aldı. Daha sonra öğrendik ki evliyken karısıyla, 16 ya da 18 yaşında karşı komşusunun kızına tecavüz etmiş, kız hamile kalmış, çocuğu doğurmuş, dünyaya gelen bebeği direkt hastaneden yurda vermişler diyor. 3. olarak yine Avustralyalı bir kadınla evlenmiş, ondan da iki kızı, bir oğlu var. Şu an neredeler bilmiyorum. Avustralyalı kadını da darbettiği için cezaevine giriyor. Avustralya'dan sınır dışı ediyorlar. Bütün bunlar hep Avustralya'da yaşanıyor. Ne yazık ki o çocukların velayetini aldığında da, çocukların da annelerine yaptığı açıklamalar çok hoş olmamış, o kadar söyleyeyim” diye anlattı.

Müge Anlı’daki ‘istismar’ olayında skandal gelişmeler! Avustralya’da 11 çocuğu varmış