q Korkunç olay: Şizofreni hastası etrafa ateş açtı, 4 polis hastaneye kaldırıldı! – İlk Baskı

Korkunç olay: Şizofreni hastası etrafa ateş açtı, 4 polis hastaneye kaldırıldı!

Burdur'da havalı tüfekle etrafa ateş açan şizofreni hastası dehşet saçtı. Olayı kontrol altına almaya çalışan 4 polis memuru hastanelik oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'da Tepe Mahallesi Yeşiltepe Caddesi'ndeki müstakil evde yalnız yaşayan ve olduğu belirtilen Ahmet D. (46) evdeki eşyalarını ve biriktirdiği çöpleri sokağa atmaya başladı.

Bir süre sonra Ahmet D.'nin etrafa havalı tüfekle ateş açtığını görenler ihbarda bulundu.

Olay yerine , 112 Acil Sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Uyarıları dikkate almayan Ahmet D.'yi kontrol altına almak için çevik kuvvet eve biber gazıyla müdahalede bulundu. İtfaiye merdiveniyle balkona çıkan ekipler Ahmet D.'yi yakaladı.

Olayda gazdan etkilenen 3 polis memuru ile omzuna isabet eden havalı tüfek saçmasıyla yaralanan 1 polis memuru ve şizofren hastası Ahmet D., Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

POLİSLERİN SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Olay yerinde bulunan Ahmet D.'nin komşusu Hüseyin Günay, Ahmet D.'nin normalde sakin biri olduğunu, ancak dün akşamdan beri evdeki eşyaları sokağa atmaya başladığını söyledi.

Ahmet D.'nin aldığı her şeyin ambalajını evde biriktirdiğini belirten Günay, “Bu sabah da etrafa havalı tüfek ve kuru sıkı tabancayla rastgele ateş açtı” dedi.

Polislerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Korkunç olay: Şizofreni hastası etrafa ateş açtı, 4 polis hastaneye kaldırıldı!