İzmir’de kavgayı ayırmaya çalışan polise kafa atıldı

İzmir Bornova'da iki kişi arasında çıkan kavgayı ayırmak için giden motosikletli polis memurları, bir kişinin saldırısına uğradı. Bir yurttaşın cep telefonuna yansıyan görüntülerde, saldırganın kasklı bir polis memuruna kafa atması ile arbede yaşandığı anlar yer alıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

İddiaya göre, saat 01.00 sıralarında Küçükpark Meydanı'nda iki kişi arasında belirlenemeyen bir nedenle kavga çıktı.

Çevredeki yurttaşlar, durumu ekiplerine bildirdi. İhbarın ardından olay yerine gelen polis, kavga eden iki kişiyi ayırdı. Kavgaya karıştığı tespit edilen E.O.D. (25) ile polis ekipleri arasında gerginlik yaşandı.

Polis ekiplerine zorluk çıkarttığı öğrenilen E.O.D., gözaltına alınacağı sırada yanında bulunan ve kaskı olduğu öğrenilen Timi'nde görevli bir polis memuruna kafa attı.

Bir yurttaşın cep telefonu ile saniye saniye kaydettiği görüntülerde, E.O.D. yanındaki kasklı polis memuruna kafa atıyor, daha sonra E.O.D. kendisine müdahale etmek isteyen polis ekiplerine yumruk atmaya çalışıyor. Polis ekiplerinin yaptığı müdahale ile gözaltına alınan E.O.D. polis merkezine götürüldü. Olayda E.O.D.'nin saldırısına uğrayan polis memurlarının şikayetçi olduğu öğrenildi.

 

İzmir’de kavgayı ayırmaya çalışan polise kafa atıldı