q İstanbul’daki ünlü mekanda tecavüz skandalı: Müdür tutuklandı! – İlk Baskı

İstanbul’daki ünlü mekanda tecavüz skandalı: Müdür tutuklandı!

İstanbul Kuruçeşme'deki ünlü bir işletmede müdür olarak görev yapan M.A, aynı işletmede garson olarak çalışan S.Z'ye cinsel istismarda bulundu. Tutuklanan müdürün daha önce de benzer girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı. İşte olayın detayları...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Kuruçeşme, İstanbul'daki eğlencenin merkezlerinden biri olarak bilinir. Kuruçeşme bu kez bir skandalla gündem oldu. 47 yaşındaki M.A, aynı işletmede olarak çalışan 33 yaşındaki S.Z'ye içki ısmarlamak istedi. Kafasındaki niyetle birlikte S.Z'yi sarhoş edecek kadar içiren M.A, talihsiz kadının sarhoş olmasından yararlandı.

Lavaboya giderek istifra eden S.Z'nin yanına giden sapık önce elleriyle tacizde bulunmaya başladı. Tacizin dozunu artıran sapkın adam, S.Z'nin karşı koymaya çalışmasına rağmen çaresiz durumundan faydalanarak cinsel istismarda bulundu. Genç kadın istismara uğradıktan sonra karakola gitti ve şikayetçi oldu.

DNA ÖRNEKLERİ UYUŞTU

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre S.Z, karakolda M.A'nın kendisine içki verdiğini bu içkiyi içtikten sonra bilincini yitirdiğini ve ayakta duramadığını anlattı. S.Z'nin ifadesine göre M.A, daha önce de 2 kez kendisini taciz etmeye çalıştı. İşletmede çalışan bir diğer kadın garson da yaşananları doğrular nitelikte ifade verdi.

Genç kadından alınan DNA örnekleriyle şüpheliye ait örnekler uyuştu, genç kadının cinsel istismara maruz kaldığı adli şekilde belirlendi. İstismarcı önce gözaltına alındı daha sonra da tutuklandı. Hakkında 12 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

İstanbul’daki ünlü mekanda tecavüz skandalı: Müdür tutuklandı!