Hırsızlık girişimi kanlı bitti: Yaralı hırsız zor zaptedildi

Adana'da 19 suç kaydı bulunan Özlem D., camını kırdığı bir giyim mağazasını soyarken görüntülendi. Cam kırıkları nedeniyle kanaması olan kadın, dükkan sahibinin uyarısını dikkate almadı. Polis ekipleri, 38 yaşındaki şüpheliyi yaka paça gözaltına aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'da kıyafet çalmak için kapı camını kırdığı mağazaya girerken yaralanan Özlem D. (38) gelen ekiplerine direndi. Tüm uyarılara rağmen dışarı çıkmayı reddedince müdahale eden polis, Özlem D.'yi yaka paça gözaltına aldı.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Olay, Seyhan ilçesi İbo Osman Caddesi'nde meydana geldi. Giyim mağazasının sahibi, sabah iş yerine geldiğinde kapı camının kırık olduğunu, içeride de yaralı bir kadının kıyafet çaldığını gördü. Polisi arayan iş yeri sahibi, kadından dışarı çıkmasını istedi.

Ancak kadın olumsuz cevap verdi. İş yeri sahibi, bu sırada cep telefonuyla kırık camı ve yere dökülen kanları görüntüledi.

KANAMASI VARKEN SOYGUNA DEVAM ETTİ

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, şüpheliden dışarı çıkmasını istedi. Ancak tüm ikna çabalarına karşın şüpheli çıkmayı reddetti. Bunun üzerine içeri giren polis, kadını yaka paça gözaltına aldı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Özlem D. olduğu ve 19 ayrı suç kaydı bulunduğu belirlenen şüpheli, polis ve sağlık ekipleri tarafından dışarıya taşındı. Gözaltına alınan Özlem D., tedavisi için polis gözetiminde hastaneye kaldırıldı.

Hırsızlık girişimi kanlı bitti: Yaralı hırsız zor zaptedildi