Twitch yayıncısı Nazar Toyoğlu ekip arkadaşının cinsel saldırısına uğradığını açıkladı: ‘Dost sandığımız…’

Twitch'te 'Counter-Strike' serisine ait oyunlar oynadığı sırada açtığı yayınlarla tanınan ve kısa sürede fenomen olan Nazar Toyoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı cinsel saldırı itirafıyla gündem oldu. Twitch'te 'nanazort' kullanıcı adıyla tanınan Toyoğlu, ekip arkadaşlarından biri tarafından taciz edildiğini gözyaşları içinde anlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'te oyun oynadığı ve sohbet ettiği canlı yayınları sayesinde tanınan , İzmir tatili sırasında başına gelen korkunç bir olayı anlattı.

Ekip üyelerinden biri tarafından cinsel saldırıya uğradığını dile getiren fenomen isim Instagram'dan yaptığı paylaşımında gözyaşları içinde olayın detaylarını verdi. Sosyal medyada olayın dikkat çekmesi üzerine kullanıcılar da Nazar Toyoğlu'na destek verdi.

Olayın iş için İzmir'e gittikleri sırada meydana geldiğini anlatan Toyoğlu, “Geçmiş yayınlarımda İzmir'e gideceğimi söylemiştim. Şu an İzmir'deyim. Tatilimin ikinci gününde başımıza kötü olaylar geldi. Dost sandığımız ekip üyelerinden biri otelimizde bana cinsel tacizde bulundu. O sırada uyuyorduk” dedi.

1

Cinsel saldırı girişiminin sonrasında ismi vermek istemediği şahsın başka bir arkadaşına bıçakla saldırarak yaralandığını söyleyen Toyoğlu, “Bu girişiminden hemen sonra Hazar'ı uyandırdım. Hazar'a bunu anlatırken o şahıs bunu duydu ve elinde bıçakla Hazar'a doğru saldırdı. Bıçağı almaya çalışırken elinden bıçaklandı. Bıçağı almayı başardıktan sonra bir süre boğuştular. Seslerden sonra polis ekipleri geldi. Hazar bıçağı polisler gelince onlara teslim etti. O şahıs tutuklandı” diye konuştu.

Twitch yayıncısı Nazar Toyoğlu ekip arkadaşının cinsel saldırısına uğradığını açıkladı: ‘Dost sandığımız…’