Ataşehir Belediyesi’nde devir teslim töreni düzenlendi

Ataşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP'li Onursal Adıgüzel, devir teslim töreniyle görevi Eski Belediye Başkanı Battal İlgezdi’den devraldı. Mazbatasını alan Adıgüzel, "Başkanımızdan aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşıyacağız" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ataşehir Belediyesi'nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan eski Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Önemli olan bizleriz. Burası Cumhuriyet Halk Partisi Belediyesi, kendi arkadaşıma belediyeyi devrediyorum ve onun gururunu yaşıyorum. Ben başarılar diliyorum. Hayırlı olsun diyorum. Allah utandırmasın” ifadelerini kulandı.

“BAYRAĞI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Düzenlenen törenle görevi devralan Ataşehir Belediye Başkanı , görevi devraldığı Battal İlgezdi'ye bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Adıgüzel açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Başkanımla 2009'dan beri önemli mücadelelerimiz var. Kendisi kurucu belediye başkanımız, Ataşehir'e çok önemli emekleri oldu. Ataşehir mahallelerden oluşan bir ilçedeydi, 2009'da kurulan diğer ilçeler gibi şanslı değildi. Başkanımız sıfırdan başlayarak, çalışmaları çok önemli yerlere getirdi. Nasip olursa biz de ondan aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşıyacağız. Cumhuriyet Halk Partisi'nin sosyal belediyecilik anlayışını Ataşehirimizin 17 mahallesine yaymaya çalışacağız. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”

Ataşehir Belediyesi’nde devir teslim töreni düzenlendi