Yaşları 13 ila 17 arasındaki bir grup 12 yaşındaki kız çocuğuna aylarca tecavüz edip şantaj yaptı!

Avusturya'nın Viyana şehrinde 12 yaşındaki bir kız çocuğu aylarca bir grubun cinsel istismarına uğradı . Yaşları 13 ila 17 arasında değişen 17 çocuk polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Gençlerin söz konusu eylemi kayıt altına alarak kız çocuğunu tehdit ettiği ifade edildi. Olay hakkında soruşturma başlatılırken şüpheliler ilk ifadelerinde iddiaları yalandı.

Mynet'in aktardığına göre, 'daki bir hostelde bir grubun 12 yaşındaki kız çocuğuna aylarca tecavüz ettiğinin ortaya çıkması dünya basınında geniş yankı uyandırdı. 2023 yılının Şubat ve Haziran aylarının arasında devam eden saldırganlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi ve görüntülerle 12 yaşındaki çocuğa yapıldığı ortaya çıktı. İsmi Mia olarak açıklanan mağdurun gerçeği annesine anlatmasıyla failler yakalandı. Mia'nın annesi saldırganların TikTok videolarını ve Instagram profillerini içeren bir dosya hazırladı ve bunları polise teslim etti.

Almanya'nın Bild gazetesi 17 saldırganın Suriye, Türk, İtalyan, Bulgar ve Sırp kökenli Avustralyalılardan oluştuğunu belirtti. 17 sanıktan dördünün cezai sorumluluk yaşının altında olduğu ifade edildi.

PİŞKİN SAVUNMA

Olaya ilişkin soruşturmayı sürdüren Binbaşı Finda, “Kız genellikle haftada birkaç kez tecavüze uğradı. Hâlâ faili meçhul iki failin olduğunu varsayıyoruz. Şüphelilerden bazıları itiraf etti, bazıları ise inkar ediyor veya ifade vermeyi reddediyor. En küçüğü Emir henüz 13 yaşında, en büyüğü Umut ise reşit oldu. Polis, şu anda 16 yaşında olan Ahmed'i asıl fail olarak görüyor” dedi.

Genç kıza saldıranlar hakkında 7.5 yıl hapis cezası istendi. 17 şüpheli kendilerini cinsel birlikteliğin rızaya dayalı olduğunu ve ismi Mia olarak açıklanan kızın gerçek yaşını bilmediklerini söyleyerek savundu.

Yaşları 13 ila 17 arasındaki bir grup 12 yaşındaki kız çocuğuna aylarca tecavüz edip şantaj yaptı!