q Yaşını küçük gösterdi, erkek çocuklarını kandırıp ilişkiye girdi! – İlk Baskı

Yaşını küçük gösterdi, erkek çocuklarını kandırıp ilişkiye girdi!

Sosyal medyayı kullanarak reşit olmayan erkekleri kandıran 23 yaşındaki kadının korkunç cinsel istismar yöntemleri açığa çıktı. Kadının yakalanmasının ardından yeni mağdurlar da ortaya çıktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'nin eyaletindekİ Tampa'da yaşayan 23 yaşındaki 'in orta okula giden ergen erkekleri kandırarak onlarla cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

'in sosyal medya üzerinden kendisini 14 yaşında gibi gösterdiğini ve bu şekilde fotoğraf ve videolar paylaştığı tespit edilirken, kadın bugün hakim karşısına çıktı. Elleri kelepçeli vaziyette hakim karşısına çıkan kadının 12-15 yaşlarında 4 yeni kurbanı daha ortaya çıktı.

Bir süre önce gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan kadının yeni kurbanlarının ortaya çıkmasından sonra yeniden yakalandı. Zinger gözaltına alınırken, genç kadının reşit olmayan ergenleri kandırarak en az 30 kere cinsel ilişki yaşadığı da kayıtlara geçti.

TikTok ve Snapchat kullanarak gençleri kandırdığı belirtilen Zinger'e farklı suçlamalar yöneltildi.

Yetkililer, Zinger'in başka kurbanları olabileceğini de açıklarken, kamuoyuna bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “Eğer Zinger size de zarar verdiyse bizimle iletişime geçin” denildi.

 

Yaşını küçük gösterdi, erkek çocuklarını kandırıp ilişkiye girdi!