Oppenheimer yıldızı Cillian Murphy’nin bir tutam saçı satışa çıktı

Christopher Nolan imzalı "Oppenheimer" filminde Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'a hayat veren ve Altın Küre'de ödül alan Cillian Murphy'nin bir tutam saçı satışa çıktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'daki performansıyla kariyerinin zirvesinde olan ve birçok prestijli ödül kazanan , ikonik dizi Peaky Blinders'ta “” karakterine hayat vermişti. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin yıldızının, sette kesilen bir tutam saçı satışa çıktı.

Daily Mail'in haberine göre, oyuncunun saçı, takılan peruğa uyumlu olması için biraz kesilmişti. Sette kesilen bir tutam saç 6 bin sterlin değerinde.

Paul Fraser Collectibles tarafından satışa çıkarılan bir tutam saçın yanı sıra Murphy'nin adı yazılı olan bir kart da alıcının olacak.

Öte yandan, geçtiğimiz ay BBC Radio 4'ün Desert Island Discs programına konuk olan Cillian Murphy, kendisine şöhreti getiren Peaky Blinders'daki “Thomas Shelby” rolünü yeniden canlandırmak istediğini söyledi.

Oppenheimer yıldızı Cillian Murphy'nin bir tutam saçı satışa çıktı - 1

“THOMAS SHELBY İÇİN ORADA OLACAĞIM”

Murphy, “Anlatılacak daha fazla hikaye varsa ve Stephen Knight yapabileceğini bildiğim bir senaryo sunarsa orada olacağım. Yani 50 yaşındaki Tommy Shelby'yi izlemek istiyorsak orada olacağım. Hadi yapalım” dedi.

Cillian Murphy, Oppenheimer filmindeki rolüyle 'da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne aday gösterildi. Ödüller 10 Mart'ta sahiplerini bulacak.

Oppenheimer yıldızı Cillian Murphy’nin bir tutam saçı satışa çıktı