Genç eşinden Playboy kurucusu Crystal Harris hakkında skandal iddialar: ‘Büyük sahte göğüslere sahip olmamı istedi’

2017 yılında vefat eden Playboy'un kurucusu Hugh Hefner'ın 37 yaşındaki son eşi Crystal Harris, kocası hakkında ağır iddialarda bulundu. 37 yaşındaki Crystal Harris, kilosu ve göğüslerinin büyüklüğü konusunda Hugh Hefner'dan sürekli şikayet aldığını anlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

2017 yılında hayatını kaybeden 'un kurucusu 'ın 37 yaşındaki son eşi , Hefner'ın zayıf kalması için kendisini kilo vermesi konusunda rahatsız ettiğini ve büyük sahte göğüslere sahip olmasını istediğini söyledi

Ünlü model, 2017'de 91 yaşında ölen Playboy'un kurucusunun, ilişkileri boyunca zayıf kalmasını istediğini ve düzenli olarak bedeni hakkında alaycı yorumlar yaptığını söyledi.

Crystal daha önce de Hefner'in agorafobik olduğunu ve halka açık gezilerin çoğundan kaçındığını söylemişti ve görünüşte lüks Playboy malikânesinin çürümüş durumda olduğunu ve kendisi orada yaşarken küflere maruz kaldığını anlatmıştı.

2012 yılında Hefner ile evlenen Crystal Harris, birlikte oldukları süre boyunca Hefner'ın nasıl giyinmesini ve nasıl davranmasını istediğini de anlattı, Hefner'ın kendisinden daha çok dikkat çekmemesini istediğini söyledi:

Sanırım sadece görülmemi ve konuşmamamı, çaresiz kalmamı, küçük olmamı istedi. Bu da işin bir parçası. Kendimi küçülttüm ve sadece Hef'i taklit ettim ve sonunda onun sevdiği şeyleri sevmeye başladım.

Playboy kurucusu hakkında skandal iddialar...

Harris, Hefner'ın boyalı sarı saçlarının arasından daha koyu renkli olanların çıktığını fark ettiğinde, kafasına hafifçe vurarak onları boyamasını hatırlattığını iddia etti.

“HER ŞEY SAHTE”

Playboy'un yaratıcısının malikanesine taşındığında ise hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını söyledi: “İnsanlar malikânenin inanılmaz bir yer olduğunu düşünüyor ve ben de başlangıçta öyle düşündüm. Her şeyin sahte olduğunu, yağmur yağdığını, içeriye damladığını…

Ayrıca ilişkilerinin bir noktasında Hefner'in halka açık yerlerde ve malikanesinin dışında uzun süre vakit geçiremediğini de fark ettiğini söylüyor:

Partiler ona geldi, doktorlar ona geldi. Evde yemek yedi. Asla bir restorana gitmek istemedi. Tüm bu paraya ve güce sahip olmak onun için bunu maskelemeyi kolaylaştırıyor; ne zaman dışarı çıksak çok gergin oluyor.

Hrris'in iddiaları arasında Hefner'ın, sırt ağrısı için düzenli olarak afyon kullanan ağır bir uyuşturucu kullanıcısı olduğu da yer alıyor.

Genç eşinden Playboy kurucusu Crystal Harris hakkında skandal iddialar: ‘Büyük sahte göğüslere sahip olmamı istedi’