Eşiyle cinsel hayatının istatistiğini çıkarttı! ‘Sevgili karıma not’

Sosyal medyadan yapılan bir paylaşımda işler arasındaki cinsel hayatı esprili bir dille anlatan paylaşım, kullanıcılara eğlenceli anlar yaşattı. Sosyal medyada gündem olan görüntülerde bir adamın eşiyle cinsel hayatına dair tuttuğu istatistiğin bilgileri yer aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Bir kullanıcısının eşiyle 1 yıllık cinsel hayatına dair tuttuğu rapor yer aldı. Raporda ‘sevgili karıma not' diyerek sözlerine başlayan adam karısının cinsellik yaşamamak için ürettiği bahaneleri tek tek sıraladı.

Eşiyle cinsel hayatının istatistiğini çıkarttı! Bilimsel verileri sosyal  medyada gündem oldu... "Uyuyormuş gibi yapmak 35 kez..." - Mynet trend

Eşiyle cinsel hayatına dair tüm verileri toplayan adam “Sevgili karıma not! Geçen yıl boyunca seninle 365 kez sevişmeye çalıştım. Sadece 36 kez başarıya ulaşabildim. Bu 10 günde bir ortalama yapar. Ve takip edenler neden başarısız olduğumun bir listesidir; çok sıcak:15 kez, çok soğuk: 3 kez, çok yorgunum: 19 kez, geç oldu:16 kez, çok erken: 9 kez, uyuyormuş gibi yapmak: 35 kez, hiç o keyfim yok: 21 kez, saçıma basıyorsun: 28 kez, tek düşündüğün bu mu: 83 kez” ifadelerini kullandı.

Eşinin okuduğu her maddeden sonra karısı eğlenerek kahakaha attı. O anlar sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çekti.

Eşiyle cinsel hayatının istatistiğini çıkarttı! ‘Sevgili karıma not’