Düğünde gelinlik polemiği: Natalie Joy’un stili sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

ABD'li reality şov yıldızı Nick Viall, geçtiğimiz günlerde Natalie Joy ile evlenmişti. Yeni evli çift, düğün fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşırken, Joy'un giydiği gelinlik sosyal medyanın diline düştü.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

ABD'li oyuncu, model ve reality şov yıldızı Nick Viall, geçtiğimiz haftalarda cerrahi teknoloji uzmanı Natalie Joy ile ailesinin Savannah'daki malikanesinde hayatını birleştirmişti.

170 davetlinin katıldığı düğünde çiftin birçok ı çekildi. Çekilen fotoğraflarını ve videolarını 266 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaşan Joy, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

“HER FIRSATTA GÖĞÜSLERİNİ GÖSTERMEN GEREKMİYOR”

Genç göğüs dekoltesi gelinliğinden dolayı ağır eleştiriler aldı. Ünlü ismin fotoğraflarına, kısa sürede binlerce yorum yapıldı.

Ünlü ismin paylaşımına, “Bu gelinlik sana hiç yakışmamış”, “Daha güzel bir gelinlik olabilirdi”, “Düğünde böyle kötü görünmeni anlayamıyorum! Sen zaten güzelsin. Ama bu görüntü güzel değil”, “Tamam anladık, büyük göğüslerin var. Her fırsatta bize göstermen gerekmiyor”, “Düğün gününde zarif görünmen gerekmiyor mu?” gibi yorumlar yapıldı.