Düğünde gelin damadın amcasıyla yakalandı…

İnanılmaz bir ihanet hikayesi,Reddit'te 'Bridezillas' kullanıcı adıyla paylaşılan ismini açıklamak istemeyen bir nedime düğün töreninden 30 dakika öncesinde gelinin damadın amcasıyla basıldığını söyledi. Gelinin ihanetinin ortaya çıkmasından sonra düğünün iptal edildiğini söyleyen nedimenin anlattıkları sosyal medyada viral oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Reddit'te paylaşılan bir hikayesi ilgi topladı. İsmini açıklamak istemeyen bir nedime katıldığı düğünde ve damadın amcasının ının ortaya çıkmasıyla ün iptal edildiğini söyledi. Reddit paylaşımda nedime, “Dana'nın lisedeki sevgilisi Josh ile evleneceği düğünde nedimeydim. Dana çok gergin ve endişeliydi. Ben çoğunlukla kolay yolu seçtim ve gelin odasının dışında kalmaya çalıştım. Düğünün başlangıcından 30 dakika önce onu gelin odasında yalnız bırakmaya karar verdik. O otuz dakikayı kilisede telefonumla oturarak geçirdim. Nedime gelip bana düğünün iptal edildiğini söylediğinde düğünün başlamasına yaklaşık beş dakika kalmıştı” dedi.

“KÜÇÜK DİLİMİ YUTTUM”

Düğünün iptal edilme nedenini ise gelin ve damadın amcasının gelin odasında yakınlaştıkları sırada damadın onları basması olarak öğrendiğini dile getiren Redditor, “Şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum. Bana kaçmamı ve işler patlamadan önce olabildiğince çok insanı dışarı çıkarmaya çalıştığını söyledi. Bu yüzden hemen çantamı aldım, benimle aynı arabayı paylaşan iki nedimeyi de topladım ve oradan uzaklaştım” diye konuştu.

Düğünde gelin damadın amcasıyla yakalandı…