Aşk ve bağlama büyüleri için bitkiler: çekim, büyü ve daha fazlası

Aşk büyüsü her zaman bir hayranlık kaynağı olmuştur. Bir aşk büyüsü ruh eşinizi getirebilir mi? diye merak ediyorsanız bu birkaç kelime ve bitki mükemmel partnerinizi bulmanıza yardım edecektir.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

uygulamaları insanları aşık olmaya zorlamasa da, ı hayatınıza çekmenize yardımcı olur. Bunun için özel şifalı bitkiler içeren aşk büyülerinden yararlanabilirsiniz. Belki gerçek aşkı bulmayı, onu çekmeyi veya birini geri getirmeyi umuyorsunuz. Gül yaprakları gibi ilgi çekici bitkiler, aşk büyülerinizi güçlendirerek hemen işe yaramasını sağlayabilir.

AŞKI ÇEKEN BİTKİLER

Gerçek aşk büyülü bir şey olabilir. Ruh eşinizi arıyorsanız veya partnerinizin gerçekten o ruh eşi olup olmadığını merak ediyorsanız, bunu anlamanın harika bir yolu olabilir; özellikle de doğru şifalı bitkilerle. İşte hayatınıza sevgiyi çekecek şifalı bitkiler.

Gül yaprakları

Gül yaprakları aşk büyüsünün en yaygın malzemesidir. Gül, sevgilinizin gerçek aşkınız olup olmadığını bilmenize yardımcı olmak için sevgiyi, güzelliği ve kehaneti getirir. Çayınıza gül yaprakları ekleyin veya sevgiyi getirmek için sunağınıza güller koyun.

Reyhan

Bu ortak mutfak malzemesi, gerçek aşkı getirme konusunda harikadır. Reyhan; aşk, şans ve refah getirir, aşk büyüsünü daha da şanslı kılar. Aşkınızı artırmak için buluşma gecesi yemeğinize biraz reyhan ekleyin.

Lavanta

Lavantanın tatlı kokusu aşk büyüsü için idealdir, sevgilileri kapınıza çeker. Lavanta; sevgiyi, mutluluğu ve rahatlamayı getirir; drama olmadan rahat bir sevgi getirir.

DİŞİL ENERJİ BİTKİLERİ

Cazibe bitkileri potansiyel partnerinizi çekmenize, daha iyi randevular yaşamanıza ve özgüveninizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Bu cazibe bitkilerini büyü uygulamalarınızda kullanın.

Limon Otu

Limon otu veya melisa, Yunanca “bal arısı” anlamına gelir. Limon otu genellikle arı kovanlarının yanına, onları eve dönmeye teşvik etmek için dikilirdi. Bu bitki aynı zamanda sevgilileri de cezbeder, hatta kaçtığını düşündüğünüz sevgilileri bile. Sevgiyi çekmek için biraz melisa çayı demleyin.

Zencefil

Zencefilin hem tadı hem de büyülü gücü açısından kendine has bir etkisi var. Zencefil sevgiyi kolaylıkla çekmek için , duygusallık ve güven getirir. Sıcak aşk ilişkileri yaratmak için aşk büyülerinizde zencefil kullanın.

Tarçın

Tarçın hayatınıza tatlı bir aşkı çekebilir. Tarçın cazibe, sevgi ve şans getirir. Aşk büyüsü yaparken tarçın serpmek, yeni aşkı çekmeye veya eski sevgiliyi geri getirmeye yardımcı olabilir.

AŞK VE TUTKU OTLARI

Aşk ve şehvet, özellikle büyü söz konusu olduğunda sıklıkla birbirine karışan çok ince bir çizgidir. İşte romantik hayatınızı renklendirecek bazı şifalı bitkiler.

Ebegümeci

Güller aşk içindir, ama hibiskuslar şehvet içindir, hayatınıza şehvet, tutku ve sevgi getirir. Aşk büyülerinizde ebegümeci yaprakları kullanın, biraz ebegümeci parfümü kullanın veya bunu yapmadan önce yatağa biraz yaprak serpin.

Kakule

Hem tatlı hem de tuzlu olan kakule, dumanlı, şehvetli tadı nedeniyle şehvet büyüsüne harika bir katkıdır ve sevgi, şehvet ve yön getirerek sevdiğiniz biriyle doğrudan işe başlamanıza yardımcı olur.

Ginseng

Yıllardır cinsel dürtüyü artırmak için kullanılan ginseng, libidoyu artırıcı güçlerini aşk büyüsü için de kullanabilir. Ginseng, bütün gece boyunca devam etmenize yardımcı olmak için şehvet, sevgi ve canlılık getirir. Cinsel isteğinizi artırmak için ksrışımınıza biraz ginseng koyun veya ruh halinizi ayarlamak için biraz ginseng aromalı tütsü yakın.

BÜYÜLERİN İŞLEVİ

Her türlü tezahür etme ve canlanma yeteneğine sahiptirler. Ancak büyü sadece bir sürü kelime söylemek değildir. Büyülerinize hiç çaba harcamazsanız hiçbir sonuç göremezsiniz. İnanarak yapmanız gerekir.

AŞK BÜYÜSÜNÜN ÇALIŞMA YÖNTEMİ

Aşk büyülerinin etik olmadığı yanılgıdır çünkü insanlar büyüyü belirli bir kişiyi başka bir kişiye aşık olmaya zorlamak için kullanırlar. Bu doğru değil çünkü insanların özgür iradesi var. Eğer öyle değilse hiçbir büyü bunu gerçekleştiremez. Aşk büyüsü, kesin bir kişiye değil, aşka odaklanılarak çalışır.

AŞK BÜYÜSÜNÜN DOĞRU UYGULANIŞI

Aşk büyüsü yapmanın birçok yolu vardır, ancak bunların işe yaraması için niyetinizi belirlemeniz gerekir. Hangi sevgiyi tezahür ettirmek istiyorsunuz? Niyetinizi belirlemek ve doğru büyüyü ve uygulama yöntemini boğmak için size rehberlik etmek. Unutmayın, sevgi almak için sevgi vermeniz gerekir, bu nedenle büyünüze ekstra sevgi, özen ve dikkat gösterdiğinizden emin olun.

Aşk ve bağlama büyüleri için bitkiler: çekim, büyü ve daha fazlası