Akrep erkeğinin size karşı duyguları olduğunun 9 İşareti

Hiç bir Akrep'le çıktınız mı ve nerede olduğunuzu bilmiyor musunuz? Ya da daha kötüsü, hiç bir Akrep'le çıktınız mı ve sonra… birdenbire… kendinizi hayalet gibi hissettiniz mi? Bize güvenin, yalnız değilsiniz. Size karşı duyguları olduğundan şüpheleniyorsanız, aşık olduğunu düşünüyorsanız veya arkadaş olmak istediğini seziyorsanız bu işaretleri dikkate almakta fayda var.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Sabit su burcu Akrep, tespit edilmesi ve anlaşılması en zor burçlardan biri olabilir. Ancak şanslısınız ki, Akrep burcunuzun elde edilmesi zor bir oyun mu oynadığını yoksa ilgilenmediğini mi anlamanın kesin yolları var.

Bir Akrep Erkeği İle Çıkmak

Akrep; astrolojinin gizemli, düşünceli, yoğun ve süper derin burcudur; dolayısıyla onlara direnmek elbette zordur. Daha da kötüsü, bu burç seks, şehvet, tabu konular, psikoloji ve güçle ilgili 8. Evi yönetiyor. Bunlardan herhangi birini ilişkiye bağlamaya çalışırsanız sorun yaşarsınız. 

Duygusal manipülasyon çığlıkları attıran hem itme hem de çekme enerjileri vardır ancak alışanlar olanlar için bu bağımlılık yaratan bir bağlantıdır. Akrep tam olarak budur.

SİZE HİSLERİ OLDUĞUNUN BELİRTİLERİ

Sana kötü davranır… ama seninle konuşmaya çalışıyordur

Maalesef bu doğru. Akrep'in çekmeden önce itme eğilimi vardır. Merak etmeyin bu sadece bir savunma mekanizması. Düştüğünde tüm gücüyle çeker.

Sahiplenicidir

Akrep, sonuçta güç gezegeni Plüton tarafından yönetiliyor. Yani, eğer güçlü davranmaya ya da dünyanızda bir güç olmaya çalışmıyorsa, o zaman ilgilenmiyor demektir.

Derin sorular sorar

Bir Akrep'in yüzeysel konuşmaya toleransı yoktur. Yani yalnızca gerçekten yatırım yaptığında derin işlerle meşgul olur.

Sizinle her zaman beraber olmak ister

Eğer bir Akrep sizden hoşlanıyorsa, bunu saklamaya çalışabilir ancak takviminizi ayırmayı bırakamaz. Dürüst olmak gerekirse, ilk başta biraz fazla gelebilir ve onu yapışkan bulabilirsiniz.

Bakmayı bırakamaz

Bir Akrep erkeğinin gözleri size bilmeniz gereken her şeyi anlatacaktır. Bu işaret, bakmaktan keyif alacağınız en delici gözlerden bazılarına sahiptir. Yani onu sürekli size bakarken görürseniz, bunu bir davet olarak düşünün.

 

GİZLİCE AŞIK OLMAYA BAŞLADIĞININ BELİRTİLERİ

Bazen (ve bu anlaşılması en zor kısımdır), bir Akrep derinden aşık olduğunu bilmesine rağmen duygularını gizler. Ve bunun nedeni senden hoşlanmaması değil; düştüğü zaman sert düşeceğini bilmesidir. İşte gerçek duygularını gösteren birkaç işaret:

Sosyal medya sayfalarınızı takip eder

Dürüst olmak gerekirse Akrep biraz yapışkan olabilir. Bu işaret bazen meşgul olmak yerine izlemeyi tercih eder. Dolayısıyla, onun umursadığından emin değilseniz, Instagram'da veya Facebook'ta yayınladığınız her hikayeyi izlediğine inansanız iyi olur.

Sizinle bire bir görüşmeyi tercih eder

Etrafındaki diğer insanlarla buluşmayı temelde imkansız hale getiriyorsa veya sessiz, samimi ortamlarda buluşmayı tercih ediyorsa size dahil olmaya çalışıyordur.

Seni kıskandırmaya çalışır

Akıl oyunları. Bir Akrep erkeği hiçbir şeyin peşini bırakamaz, değil mi? Seni sevdiğinde, seni istediği kadar senin de onu istemeni ister diye düşünürsün. Aslında bu doğru değil… O, senin onu kendisinden daha çok istemeni istiyor. İşte bu yüzden akıl oyunları oynuyor. Bu bir güç oyunu eylemidir.

Birbirinizin yanında olduğunuzda cinsel gerilimi artırıyorsa

Akrep aklınızı nasıl karıştıracağını bilir. Bu sadece onların sahip olduğu bir yetenektir. Yani, “ilgili” davranmasa bile, eğer aktif olarak zihninizi harekete geçirmeye çalışıyorsa, sizden gizlice hoşlandığını söyleyebilirsiniz. Ona şüphe avantajını yaşatma. Ne yaptığını biliyor.

 

SADECE ARKADAŞ OLARAK GÖRDÜĞÜNÜN İŞARETLERİ

Sana söyler

Evet, bazen bir Akrep erkeği “kötü davranacak” veya size karşı duygusuzmuş gibi davranacaktır. Ancak çoğu zaman Akrep insanları çok dürüst ve doğrudandır. Bu bir lütuf ve bir lanettir. Duygularını incitmeleri umurlarında değil ama en azından onlardan gerçeği aldığını biliyorsun.

Dışarı çıkmak istemez

Eğer bu sadece bir takılma ya da kaçışsa, kesinlikle görülmek istemediğini ya da “birkaç şey” yapmak için fazladan çaba harcamak istemediğini açıkça belirtecektir.

Asla savunmasız değildir

Akrep erkekleri karmaşık ve sessizdirler ama her zaman duyguları vardır. Çoğu zaman büyüklerini güvendikleri biriyle paylaşırlar. Yani eğer ekstra bilgi almıyorsanız, kendisini size o kadar da yakın hissetmeyebilir.

Mesafeli davranır

Akrep gölgelenmenin yöneticisidir. Bir Akrep, belirli bir kişiyle zamanının artık dolduğunu hissettiğinde, denemekten vazgeçer.

 

 

Akrep erkeğinin size karşı duyguları olduğunun 9 İşareti